tactix® 7

PRÉMIOVÉ, TAKTICKÉ GPS HODINKY.

Inteligentné taktické GPS hodinky so zafírovým sklíčkom, dvojitým tlačidlovým a dotykovým ovládaním a všestrannými športovými a outdoorovými funkciami. Okrem špeciálnych taktických funkcií ponúka podrobné zobrazenie mapy, navigačné funkcie, prehrávač hudby, pokročilé tréningové funkcie a ďalšie.

ikony tactix 7
tactix® 7 – Standard Edition
DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE

V režime inteligentných hodiniek môžete pracovať až 28 dní a v režime GPS až 89 hodín. 

VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Hodinky sú testované podľa amerických vojenských noriem (MIL-STD-810) a majú veľký 1,4″ displej. 

DUÁLNE OVLÁDANIE

Hodinky využívajú plne tlačidlové ovládanie, ktoré je presné a spoľahlivé aj vo vode alebo pri nízkych teplotách. Tlačidlá teraz dopĺňa dotykový displej, ktorý možno kedykoľvek aktivovať a deaktivovať. Dotykové ovládanie je skvelé napríklad na ovládanie mapy. 

Misia splnená.

INTEGROVANÉ ZELENÉ A BIELE SVETLO
INTEGROVANÉ ZELENÉ A BIELE SVETLO

Na ľahšiu orientáciu pri slabom osvetlení vám LED svietidlo poskytuje rýchly prístup k jasnému, stálemu zelenému alebo bielemu svetlu. 

PODPORA NOČNÉHO VIDENIA
PODPORA NOČNÉHO VIDENIA

Veľký 1,4" displej s nastaviteľným jasom, časom podsvietenia, denným/nočným režimom a podporou systémov nočného videnia. 

FUNKCIA REŽIMU STEALTH
FUNKCIA REŽIMU STEALTH

Režim Stealth aktivuje skrytý režim, v ktorom hodinky fungujú ako zvyčajne, ale neukladajú/nezdieľajú polohu GPS a vypínajú bezdrôtové komunikačné technológie.

FUNKCIA KILL SWITCH
FUNKCIA KILL SWITCH

Bezpečnostná funkcia umožňuje použiť špeciálnu kombináciu klávesov na vymazanie všetkých používateľských údajov v pamäti v prípade ohrozenia. 

FUNKCIA JUMPMASTER
FUNKCIA JUMPMASTER

Táto funkcia pomáha parašutistom pri výsadkoch vo veľkých výškach určiť miesto výsadku a navigovať sa k cieľu po výsadku. 

DUÁLNE ZOBRAZENIE SÚRADNÍC
DUÁLNE ZOBRAZENIE SÚRADNÍC

Jednoducho synchronizujte svoju polohu s ostatnými zobrazením UTM a MGRS na tej istej obrazovke. 

NÁVRH TRASOVÉHO BODU
NÁVRH TRASOVÉHO BODU

Táto funkcia umožňuje uložiť bod, v ktorom sa nenachádzate, pomocou vzdialenosti a azimutu. Potom môžete prejsť na zadaný bod.

LOVECKÉ AKTIVITY
LOVECKÉ AKTIVITY

Hodinky umožňujú prepojenie s loveckými obojkami a systémami na sledovanie a výcvik loveckých psov. 

NAVIGÁCIA PRIAMO K CIEĽU
NAVIGÁCIA PRIAMO K CIEĽU

Navigujte priamo na miesto alebo bod trasy z globálnej leteckej databázy. Ak chcete aktivovať trasu na najbližšie letisko, vyberte funkciu Najbližšie. 

INFORMÁCIE O POČASÍ
INFORMÁCIE O POČASÍ

Prístup k informáciám o počasí v letectve vrátane radarov NEXRAD, správ METAR a TAF a údajov o vetre, viditeľnosti, tlaku a ďalších. 

Zaznamenávanie
a hodnotenie
tréningov.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

K dispozícii sú vopred nahraté profily aktivít pre beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie po stene a ďalšie. Každý šport používa vlastný športový profil so samostatnými nastaveniami obrazovky, funkcií a režimu výkonu. 

HIIT CVIČENIA
HIIT CVIČENIA

Profil aktivity sleduje vysoko intenzívny intervalový tréning vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a samostatného tréningu. Nastavte počet sérií, intervaly cvičenia/odpočinku a ďalšie možnosti. 

DENNÉ TRÉNINGOVÉ ODPORÚČANIA
DENNÉ TRÉNINGOVÉ ODPORÚČANIA

Hodinky ponúkajú automatické tréningové odporúčania na základe vašej úrovne kondície a denné odporúčania pre beh a jazdu na koni na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu. Odporúčania sa zobrazia na displeji na začiatku tréningu. 

PREDPOVEDANIE VÝSLEDKOV
PREDPOVEDANIE VÝSLEDKOV

Táto funkcia vám na základe vašej bežeckej histórie a celkovej kondície poskytne odhad, aké by mohlo byť vaše tempo a čas na vzdialenosť, ktorú chcete zabehnúť. Údaje o trendoch vám ukážu vplyv vášho tréningu v priebehu času. 

ÚDAJE NA ZOBRAZENÍ MAPY
ÚDAJE NA ZOBRAZENÍ MAPY

Zobrazte dôležité informácie na stránke mapy a sledujte svoju trasu, blízke orientačné body a dôležité dátové polia na jednej obrazovke bez prepínania. 

FUNKCIA PACEPRO™
FUNKCIA PACEPRO™

Jedinečná funkcia PacePro vám umožňuje plánovať tempo pretekov s ohľadom na výškový profil trate. Umožňuje vám naplánovať rýchlejšie tempo z kopca a pomalšie tempo do kopca a je skvelou pomôckou na udržanie priemerného tempa na trati. 

METRIKY VÝKONU
METRIKY VÝKONU

Sledujte pokročilé tréningové metriky, ako je dynamika behu, VO2 Max s korekciou na teplotu a nadmorskú výšku, VO2 Max trail run, pomoc pri regenerácii a ďalšie. 

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
FUNKCIA REAL-TIME STAMINA

Údaje o výdrži v reálnom čase umožňujú monitorovať a regulovať námahu počas cvičenia a pomáhajú predchádzať preťaženiu na začiatku behu alebo jazdy na bicykli. 

ASISTENT PRE REGENERÁCIU
ASISTENT PRE REGENERÁCIU

Po každom tréningu môžete zistiť, ako dlho potrebujete na zotavenie, kým budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu, ako aj ďalšie faktory, napríklad stres, dennú aktivitu alebo spánok. 

JAZDA NA HORSKOM BICYKLI
JAZDA NA HORSKOM BICYKLI

Zaujímajú vás podrobnosti o MTB cyklistike? Hodinky merajú náročnosť (Grit™) a plynulosť (Flow™) jazdy, merajú počet skokov, ich dĺžku, trvanie a množstvo ďalších štatistík, ktoré vám pomôžu zlepšiť sa. 

FUNKCIA CLIMBPRO
FUNKCIA CLIMBPRO

ClimbPro poskytuje podrobné informácie a štatistiky o výškovom profile plánovanej trasy. Funkcia rozdeľuje trasu na jednotlivé stúpania a pre každé z nich poskytuje podrobné informácie v reálnom čase vrátane zostávajúcich metrov na vrchol kopca. 

SURFOVANIE NA VLNÁCH
SURFOVANIE NA VLNÁCH

Pripravte sa na vlny. Hodinky tactix sú kompatibilné s aplikáciou Surfline Sessions™. Aplikácia vytvorí video každej vlny, ktorú zachytíte počas surfovania na kamere Surfline®3. Videá si môžete pozrieť neskôr a zistiť, ako sa vám darilo vďaka predplatnému Surfline Sessions. 

LYŽOVANIE A SKIALPINIZMUS
LYŽOVANIE A SKIALPINIZMUS

Podrobné meranie a vyhodnocovanie bežeckého a zjazdového lyžovania a dokonca aj skialpinizmu alebo chôdze na snežniciach. Automatické vypínanie stopiek na výťahu, štatistiky nastúpaných a zostúpených metrov a oveľa, oveľa viac. 

BEŽECKÉ LYŽOVANIE
BEŽECKÉ LYŽOVANIE

V spojení s hrudným pásom HRM-Pro™ (predáva sa samostatne) prinášame nový spôsob merania dynamiky bežeckého lyžovania. Dynamika poskytuje podrobnejšiu analýzu bežeckého štýlu a tréningu. 

Pre bezpečný
návrat.

VIACPÁSMOVÁ PODPORA GNSS
VIACPÁSMOVÁ PODPORA GNSS

Hodinky ponúkajú prístup k niekoľkým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS, GLONASS, Galileo). Prístupom k viacerým frekvenciám vysielaným z navigačných satelitov môžete dosiahnuť presnejšie určenie polohy v oblastiach, kde sa signály GNSS odrážajú, sú slabé alebo tam bežne nepreniknú. 

VSTAVANÉ SNÍMAČE ABC
VSTAVANÉ SNÍMAČE ABC

Navigáciu v teréne uľahčujú snímače ABC - výškomer na meranie nadmorskej výšky, barometer na sledovanie zmien počasia a kompas. Okrem toho sa všetky snímače dajú automaticky alebo manuálne kalibrovať. 

MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK
MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK

K dispozícii sú mapy golfových ihrísk CourseView, ktoré zobrazujú viac ako 42 000 golfových ihrísk z celého sveta. K dispozícii sú aj funkcie, ktoré zobrazujú smer k jamke bez priamej viditeľnosti alebo PlaysLike prepočítavajú vzdialenosť pri hraní do kopca alebo z kopca. 

LYŽIARSKE MAPY SKIVIEW™
LYŽIARSKE MAPY SKIVIEW™

Vyrazte na zjazdovky s predinštalovanými mapami SkiView a prezrite si názvy zjazdoviek a hodnotenia obtiažnosti pre viac ako 2000 stredísk po celom svete. 

PODROBNÉ TOPO MAPY
PODROBNÉ TOPO MAPY

Zariadenie tactix® 7 - Standard Edition obsahuje podrobné mapy TopoActive vášho regiónu a umožňuje vám pri cestovaní bezplatne sťahovať ďalšie mapy z celého sveta. Pomocou Wi-Fi® môžete ľahko inštalovať a aktualizovať mapy a softvér bez počítača. 

SPRÁVCA NAPÁJANIA
SPRÁVCA NAPÁJANIA

Inteligentný správca napájania umožňuje zistiť, ako rôzne nastavenia a režimy ovplyvňujú výdrž batérie hodiniek. Zostávajúca životnosť batérie sa navyše zobrazuje v dňoch a hodinách, takže presne viete, koľko času vám zostáva do ďalšieho nabíjania. 

Celodenné monitorovanie zdravotných funkcií.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Získajte celodenné údaje o svojej srdcovej frekvencii vrátane upozornení na vysokú alebo nízku srdcovú frekvenciu. Sledujte napríklad variabilitu srdcovej frekvencie, ktorá určuje, ako veľmi je vaše telo zaťažené. Snímač dokáže merať tepovú frekvenciu aj počas plávania. 

PULZNÝ OXYMETER
PULZNÝ OXYMETER

Senzor Pulse Ox meria, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík. Táto hodnota je dôležitá nielen pri monitorovaní aklimatizácie alebo kvality spánku, ale aj v prípade vírusového ochorenia, ktoré môže ovplyvniť funkciu okysličovania krvi. 

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Zaznamenajte si fázy ľahkého, hlbokého a REM spánku. Všetko môžete sledovať na hodinkách a v aplikácii Garmin Connect v telefóne. 

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Funkcia využíva údaje o zmenách srdcovej frekvencie, telesnej záťaži, spánkovom režime a ďalšie údaje na výpočet rovnováhy medzi odpočinkom alebo regeneráciou a výdajom energie. Vyjadruje hodnotu batérie tela pomocou hodnoty od 0 do 100. 

MERANIE FREKVENCIE DÝCHANIA
MERANIE FREKVENCIE DÝCHANIA

Hodinky merajú a zaznamenávajú frekvenciu dýchania počas dňa a počas spánku. Hodinky obsahujú aj dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu správne dýchať alebo zmierniť vysoký stres. 

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™

Zaznamenajte si dve minúty aktivity a zistite dôležité štatistické údaje, ako je srdcová frekvencia, variabilita srdcovej frekvencie, saturácia krvi kyslíkom, dýchanie alebo stres. Potom pomocou aplikácie Garmin Connect™ v kompatibilnom smartfóne vytvorte správu s týmito štatistikami, ktorú môžete zdieľať. 

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbali hydratáciu. Keď nastavíte automatický cieľ, hodinky poskytnú aj odhadovanú stratu potu a cieľ sa podľa toho automaticky upraví. 

Viacero funkcií
na celodenné
nosenie.

SMART UPOZORNENIA
SMART UPOZORNENIA

Na hodinkách môžete sledovať prichádzajúce e-maily, textové správy a oznámenia zo spárovaného smartfónu. Hodinky sú kompatibilné s telefónmi so systémom Android aj iOS

PREHRÁVAČ HUDBY
PREHRÁVAČ HUDBY

Uložte si až 2 000 skladieb alebo použite aplikácie na streamovanie z kompatibilných služieb, ako sú Spotify, Deezer alebo Amazon Music, a počúvajte ich na slúchadlách Bluetooth®. 

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Zadajte do hodiniek svoju kreditnú kartu a využite výhody bezkontaktných platieb Garmin Pay. Zoznam bánk, ktoré podporujú službu Garmin Pay, nájdete tu. 

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Po spárovaní s telefónom môžete svoju aktuálnu polohu zdieľať s kontaktmi manuálne alebo automaticky počas vybraných outdoorových aktivít pomocou prednastavenej detekcie nehody. 

CONNECT IQ™ PLATFORMA
CONNECT IQ™ PLATFORMA

Podpora aplikácií Connect IQ umožňuje prehrávanie ďalších vzhľadov hodiniek, dátových polí a ďalších aplikácií z radu Connect IQ na kompatibilnom smartfóne s podporou Bluetooth

Zmena štýlu hodiniek
pomocou ľahko vymeniteľných
remienkov quickfit®

Connect IQ
Rozšírenie funkcií hodiniek pomocou platformy Connect IQ
Garmin Explore™
Objavte možnosti práce s trasami pomocou aplikácie Garmin Explore™

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.